O nás

O nás

Penzion Venkovský dvůr se nachází v centru Lednicko-valtického areálu ve vinařské obci Hlohovec, kde oceníte kouzlo malých vinných sklípků a místních lidí, kteří mají srdce na dlani. Pokud jste uvažovali nad ubytováním ve Valticích nebo v Lednici a máte rádi klidnější prostředí, pak jste zde správně.

Penzion venkovský dvůr

Penzion Venkovský dvůr - Hlohovec
Vítejte na jihu Moravy, v kraji vína, slunce, cykloturistiky a památek. Náš penzion se nachází obci Hlohovec, ve středu Lednicko-valtického areálu, který je zapsán ve světovém dědictví UNESCO.

Ubytování v Lednicko-valtickém areálu
Rozhodujete-li se pro ubytování v Lednici nebo ve Valticích, je pro Vás náš penzion alternativou klidného ubytování v obci Hlohovec, která leží mezi těmito městy. Kolem penzionu vede páteřní cyklotrasa Lichtenštejnských stezek, které protkávají areál. Blízká soustava rybníků nabízí skvělou příležitost také k pěší turistice a vycházkám do přírody. Blízký Hraniční zámeček, který dnes funguje jako restaurace, je skvělým místem pro romantickou večeři s výhledem na Hlohovecký rybník.

Víno, vinohrady, sklepy
Pokud jste přijeli na jih Moravy za vínem, v Hlohovci jste na správném místě. Vinařská obec je zasazena mezi vinohrady, najdete zde sklepní uličku s možností posezení se sklenkou vína před sklepy, nebo si můžete domluvit degustaci přímo ve vinném sklípku vzdáleném od penzionu pouhých 300 m. Zde také můžete zakoupit místní vína a pálenky.

02
02
02
02
02
02
arrow
arrow

nabízíme


Rezervujte
si pobyt

Rezervujte
si pobytrezervace+420 724 024 430
info@penzion-hlohovec.cz

Dědina 43 - 691 43 Hlohovec